Privātuma politika

Interneta mājas lapas http://beautyexperts.lv/ īpašnieks un uzturētājs ir SIA “Veselības centrs 4”, vienotais reģistrācijas numurs: 40003188233

Jaunumu saņemšana

Piesakoties jaunumu saņemšanai no SIA “Veselības centrs 4”, jūs piekrītat savu datu uzglabāšanai uzņēmuma iekšējā datu bāzē, kā arī to apstrādei. Privātuma atruna paskaidro kā tiek izmantota informācija, kuru jūs mums sniedzat mājaslapā. Privātuma atruna ir paredzēta jūsu aizsardzībai, informējot jūs par to, kāda privātā informācija tiek ievākta, kādas ir informācijas ievākšanas metodes un kā to apstrādājam. Mājaslapa var saturēt saites uz citām mājaslapām, SIA “Veselības centrs 4” nenes atbildību par šo mājaslapu privātuma praksi.

Kādēļ mēs ievācam jūsu datus?

Personas datu un informācijas sniegšana ir brīvprātīgs process, kas palīdz mums iepazīt savus klientus un uzlabot mājaslapas saturu, savukārt jums atrast un saņemt ārstniecības pakalpojumus, kuri vislabāk atbilst tieši jūsu vajadzībām. Kā interneta mājaslapas lietotājs, jūs varat izvēlēties saņemt no mums jaunāko informāciju elektroniski, tādēļ, lai nodrošinātu šo pakalpojumu mums ir nepieciešama jūsu elektroniskā pasta adrese un atsevišķos gadījumos vārds, uzvārds, tālruņa numurs un/vai mājas adrese. Lietotājs brīvprātīgi izvēlas pieteikties jaunumiem mājaslapā. Ja jūs izvēlējāties jaunumu saņemšanu, tad ar jūsu skaidri izteikto piekrišanu mēs izmantosim jūsu elektroniskā pasta adresi mūsu jaunumu izsūtīšanai. Izsūtāmie jaunumi satur aktuālu informāciju, kā arī izdevīgus piedāvājumus mūsu pakalpojumiem un produktiem. No izsūtīšanas jūs varat atteikties jebkurā brīdī.

Atteikšanās

Saņemot e-pastu no SIA “Veselības centrs 4” par jaunumiem, jums vienmēr tiks nosūtīta saite ar iespēju atteikties no jaunumu saņemšanas. Izvēloties šo iespēju, jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu datu bāzes un informāciju vairs nesaņemsiet.

Sīkdatnes

Sīkdatnes (cookies) ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne klientam (parasti tīmekļa pārlūkprogrammai), kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā neliels fails. Sīkdatnes atvieglo mājaslapas izmantošanu, sīkdatņu izmantošanu ir iespējams atslēgt, tomēr tas nav ieteicams, jo tas var samazināt vietnes izmantošanas iespējas. Izmantojot sīkdatnes, netiek ievākta jebkāda informācija par jums.

Datu integritāte un drošība

SIA “Veselības centrs 4” veiks saprātīgus pasākumus, lai saglabātu personas datu pareizību, precizitāti un vienotu veselumu mūsu datubāzēs, kā arī nodrošinās datubāžu drošību. Jūsu personas datus mēs uzglabāsim tikai tik ilgi, cik nepieciešams to mērķu, kuriem tie tika iegūti, izpildīšanai vai arī, lai izpildītu normatīva regulējuma prasības, ziņot par pārkāpumiem un sniegt informāciju. Mūsu serveri un datubāzes atbilst medicīnas nozares standarta drošības prasībām. Darbinieki, kuriem ir piekļuve personas datiem, ir apmācīti ar tiem darboties atbilstoši un saskaņā ar mūsu personas datu apstrādes iekšējo normatīvo regulējumu. Mēs centīsimies novērst, lai netiktu radīti nekādi datu zudumi, noplūde, ļaunprātīga to izmantošana, nesankcionēta atklāšana, izmaiņas datos vai iznīcināšana.

Piekļuve datiem un to labojumi

Ja vēlaties piekļūt saviem personas datiem caur mūsu vietni, jūs to varat darīt, sazinoties ar mums (sanda.gulbe@vc4.lv) vai mūsu personas datu aizsardzības speciālistu (gints.puskundzis@vc4.lv). Lūdzu, sniedziet mums pietiekami daudz informācijas, lai mēs varētu atpazīt jūs un mēs atbildēsim uz jūsu lūgumiem ātri un tieši. Lūgumi izlabot vai izdzēst personas datus tiek izskatīti atbilstoši normatīvajam regulējumam un ziņošanas prasībām vai dokumentu saglabāšanai, kas tiek prasīta no SIA “Veselības centrs 4” kā medicīnas iestādes.

Hipersaites uz citām vietnēm

http://beautyexperts.lv/ satur hipersaites uz tīmekļa vietnēm, ko neuztur SIA “Veselības centrs 4”. Šīs hipersaites ir paredzētas tikai jūsu zināšanai un ērtībām un neietver trešo pušu tīmekļa vietnes darbības vai jebkuras saistības ar to uzturētājiem apstiprinājumu. SIA “Veselības centrs 4” nepārvalda šīs tīmekļa vietnes un nav atbildīga par to personas datu apstrādes politiku. Mēs iesakām iepazīties ar privātuma politiku, kas publicēta jebkurā vietnē pirms konkrētās vietnes izmantošanas vai savu personas datu sniegšanas.

Jautājumi par personas datu aizsardzību

Ja jums rodas jautājumi par personas datu aizsardzību vai interese par to, kā SIA “Veselības centrs 4” apstrādā jūsu personas datus, lūdzu, informējiet par to mūs elektroniski uz e-pasta adresi: sanda.gulbe@vc4.lv vai mūsu personas datu aizsardzības speciālistu uz e-pasta adresi: gints.puskundzis@vc4.lv